Miesto práce:

Senecká cesta, Ivanka pri Dunaji, Slovensko

Druh pracovného pomeru:

na dohodu

Termín nástupu:

dohodou

Mzdové podmienky (brutto):

6.50 € / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Ak si študent a máš 18 a viac, tak hľadáme práve Teba :)

V sklade v Ivanke pri Dunaji Ti ponúkame brigádu v priemere na 20 hodín týždenne.
Tvojou náplňou práce bude rozkladanie a kompletácia tovaru podľa objednávok a predajní.
Pracovať budeš s ručným scanerom a paletovým vozíkom. Do procesov Ťa zaškolíme .

Dohodnutá odmena za vykonanú prácu: 6,50 - 7€/hod.

Zamestnanecké výhody, benefity:

• možnosť dohodnutia pracovnej zmeny
• výborná dostupnosť
• získanie pracovných skúseností, návykov
• možnosť zamestnať sa u nás neskôr aj na TPP

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

študent strednej školy
študent vysokej školy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- študent denného štúdia (18-26)
- rýchlosť a presnosť
- zodpovednosť
- prax v logistike alebo v obchode vítaná

Informácie o výberovom konaní:

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku na nižšie uvedený kontakt.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Aktuálny leták Budúci leták